Büszkeségünk a diákmédiában!
Büszkeségünk a diákmédiában! 
Az Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon idén is átadták a DUE Tehetségkutató Diákmédia Pályázat díjait, ahol Magyarország legtehetségesebb fiatal alkotóit jutalmazták hét kategóriában.
Külön öröm számunkra, hogy az „Év diákfotósa” középiskola művészeti kategóriában iskolánk tanulója:
Mészáros Mirjam (11.b) országos sikert, 3. helyezést ért el.
A díjat ünnepélyes keretek között, a fesztivál Média Pódiumán vehette át.
Szívből gratulálunk Mirjamnak ehhez a nagyszerű eredményhez, és további sok sikert kívánunk alkotói munkájához! 



