Őszből télbe
Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődött a második alapfokú művészeti iskola Őszből télbe című tematikus kiállításán 2025.november 25-én 12:00 órai kezdettel az
Eventus régi épület folyosó galériáján.
Kiállító tanulók : Almási Kitti, Kerekes Bernadett, Géczi Anna, Kuzsella Csenge ,Ugrai Tímea , Juhász Boglárka , Kovács Ábel Roland, Pintér Csenge , Fehér Villő , Nagy Nikolett , Juhász Boglárka , Kerekes Tamara , Czidor Zsófia , Erki Rebeka , Horváth Anna Luca , György Réka , Kerestély Vivien , File Zsófia, Mersva Erika
Köszöntőt mond : Sajtos Attila főigazgató
Kiállítást megnyitja : Kis – Prumik Zoltán szaktanár


